reklama_pozdrowiony
MEDYCYNA

TWOJA POWIEKA DRGA ? SPRAWDŹ CO TO OZNACZA !

co oznacza drgająca powieka

Jeśli Twoja powieka zaczęła niespodziewanie drgać to nie będzie w tym nic dziwnego jeśli się przestraszysz. Początkowy strach powinien jednak szybko minąć kiedy dowiesz się co to oznacza.

Powodem drgającej powieki najczęściej jest … stres. Jeśli przez dłuższy czas odczuwało się stres, martwiło się pewnymi sytuacjami, żyło się w niepewności to najprawdopodobniej to właśnie jest przyczyną drgającej powieki.

Odczucia drgającej powieki nie jest zbyt przyjemne, wręcz przeszkadza, ale nie ma na ten problem żadnych leków. Nie oznacza to jednak, że nie możemy nic na to poradzić. Po prostu trzeba poczekać, a drgająca powieka przestanie nam przeszkadzać po kilku, kilkunastu dniach.

Najważniejsze jednak by się uspokoić, zmniejszyć stres i przestać się denerwować. To na pewno okazać się może pomocne w przypadku drgającej powieki.

Drgająca powieka – co na to poradzić ?

Innym powodem, dla którego powieka drga jest brak magnezu w Twoim organizmie co może być spowodowane między innymi nadmiernym spożywaniem kawy, która bardzo skutecznie wypłukuje magnez z naszego organizmu. W takim przypadku pomocna okaże się suplementacja magnezu lub spożywanie produktów zawierających dużo magnezu.

Kliknij by skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reklama-pozdrowiony
reklama_pozdrowiony
Na górę