reklama_pozdrowiony
URODA

SPALA TŁUSZ, REDUKUJE OSAD NA ZĘBACH, ZMNIEJSZA SZANSE NA RAKA. MASZ JĄ W KUCHNII

Co na piękne paznokcie, włosy i uśmiech

Jak wielokrotnie się już okazywało, popularne produkty, które często mamy nawet w swojej kuchni wykazują bardzo dużo właściwości zdrowotnych. Nie trzeba stosować suplementów diety czy leków by cieszyć się wspaniałym zdrowiem czy urodą do pozazdroszczenia. Czasami wystarczy stosować w swojej kuchni tak powszechne produkty jak choćby zielona herbata.04

Nazębny osad nie jest najbardziej estetyczną rzeczą jaką możemy zobaczyć u drugiej osoby. Powinno się poddawać regularnym kontrolom u swojego stomatologa by w razie potrzeby ten usunął kamień nazębny, który jest nie tylko problemem estetycznym, ale także zdrowotnym.

Możemy jednak starać się unikać powstawania osadu na naszych zębach we własnym zakresie, tak by nie było potrzeby usuwania kamienia. Pomocna okaże się oczywiście odpowiednia i regularna higiena jamy ustnej, szczególnie kiedy mamy tendencję do spożywania dużej ilości kaw i czarnych herbat.

By zminimalizować szansę na powstanie brzydkiego osadu na naszych zębach możemy również zamiast pić czarnej herbaty, parzyć zieloną. Jest ona nieco bardziej cierpka i początkowo trzeba się do jej smaku przyzwyczaić. Jednak w znaczącym stopniu redukuje ona szansę osadu na zębach, dlatego warto ją pić jeśli dbamy o biały uśmiech.

Zielona herbata ma jednak wiele innych zalet, którym warto się przyjrzeć. Zielona wersja herbaty pozwala bardzo skutecznie spalać tłuszcz, więc okaże się pomocna nie tylko dla osób odchudzających się, ale również tych, którzy chcą zbudować suchą masę mięśniową. Regularnie pita zielona herbata bardzo skutecznie spala tłuszcz, a te działanie jest jeszcze silniejsze jeśli dodamy do niej imbir, który wykazuje działanie podobne.

Badania wpływu zielonej herbaty na zdrowie wykazały również, że zielona herbata bardzo skutecznie pozwala minimalizować ryzyko nowotworu. W obliczu coraz częstszych chorób nowotworowych, picie zielonej herbaty jest więc wskazane. Jest to możliwe dzięki bardzo dużej ilości przeciwutleniaczy w zielonej herbacie.

Naukowcy z całego świata analizując dobroczynny wpływ zielonej herbaty na nasz zdrowie wskazują również nieocenione zalety dla zmniejszenia szans demencji, wzrostu aktywności pracy mózgu czy skuteczne poprawę kondycji cery.

Kliknij by skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reklama-pozdrowiony
reklama_pozdrowiony
Na górę