reklama_pozdrowiony
ZDROWIE

PEŁEN WITAMIN NAPÓJ DODAJĄCY ENERGIĘ [ZDROWY ENERGETYK]

przepis na zdrowy napój energetyczny

19Wymagająca i stresująca praca, wizyta na siłowni, codzienne obowiązki, długo można by wymieniać powody, dla których czujemy zmęczenie. Jak sobie z nim radzić ? W jaki sposób szybko i skutecznie możemy dodać sobie sporo energii ?

Oczywiście najwłaściwiej byłoby uregulować swój harmonogram dnia tak by znaleźć czas na odpoczynek, ale nie zawsze jest to możliwe. Czasami też potrzebujemy dodać sobie energii np. po to by jeszcze chwilę potrenować na siłowni. Wtedy przyda nam się napój energetyczny. Jednak te sklepowe są po prostu niezdrowe – opierają się one na całej masie cukru wraz z chemicznymi dodatkami polepszającymi smak.

Zdrowy napój energetyczny

Tymczasem taki zdrowy energetyk możemy przyrządzić sobie sami. Wystarczy, że do 1l wody (gazowanej lub nie) dodamy sok z całej cytryny oraz 5 łyżek ulubionego miodu. Taką miksturę należy mocno wymieszać (jeśli korzystamy z wody przegotowanej to najlepiej przygotować energetyk gdy jest ona jeszcze ciepła).

Taki zdrowy napój energetyczny dzięki obecności miodu zapewni nam zastrzyk energii, a sok z cytryny nie tylko nas orzeźwi, ale również zaspokoi zapotrzebowanie na witaminę C, tak niezbędną przecież dla naszego organizmu !

Kliknij by skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reklama-pozdrowiony
reklama_pozdrowiony
Na górę