reklama_pozdrowiony
URODA

DZIĘKI TEMU TWOJE WŁOSY NIE BĘDĄ WYPADAŁY

co poradzić na wypadające włosy

Wypadające włosy to dramat nie tylko dla mężczyzn, którzy koniec końców są w stanie się z tym pogodzić, ale przede wszystkim dla kobiet, które przecież bardzo dbają o to by ich fryzura była jak najładniejsza.

Wypadające włosy to nie tylko objaw wieku, ale przede wszystkim nieprawidłowej diety, w której brakuje pewnych substancji, witamin. Oczywiście można stosować różne odżywki na włosy, preparaty wzmacniające, ale wszystkie te kosmetyki działają powierzchownie, od zewnątrz, a przecież przyczyna wypadania włosów znajduje się w środku, wewnątrz.

Jeśli więc na dobre chcesz uporać się z problemem wypadających włosów powinnaś działać na problem wewnętrzny, a nie zewnętrzny. Odżywki nakładane na włosy czy inne kosmetyki, które można kupić w niemal każdym sklepie tylko zatuszują chwilowo problem.

Skrzyp hamuje wypadanie włosów

Najskuteczniejszym, naturalnym lekiem na wypadające włosy jest skrzyp, który stosowany regularnie znacząco poprawia kondycję włosów, a także i paznokci. Nie jest drogi, bo w zależności od wielkości opakowania (ilości tabletek) miesięczna kuracja kosztuje kilkanaście złotych. Warto również sprawdzić jaka jest zawartość skrzypu w jednej tabletce, bo może okazać się, że zakup 30 tabletek skrzypu firmy A jest tańszy niż zakup 60 tabletek firmy B w tej samej cenie !

Stosując skrzyp na włosy i paznokcie nie uporasz się z problemem w tydzień czy nawet miesiąc. W zależności od skali problemu, skrzyp trzeba pić codziennie przez kilka miesięcy. Dopiero potem widać efekty i brak wypadających włosów. Mimo to, że trzeba być cierpliwym, to jednak skrzyp jest znacznie lepszym lekiem na wypadające włosy niż różne kosmetyki, bo dzięki skrzypowi można pożegnać się z problemem raz na zawsze, a nie tylko zatuszować problem na kilka dni !

Kliknij by skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reklama-pozdrowiony
reklama_pozdrowiony
Na górę