reklama_pozdrowiony
FITNESS

CZY BEZ ĆWICZEŃ I TRENINGU MOŻNA SCHUDNĄĆ ?

Czy dzięki samym ćwiczeniom można schudnąć ?

Jaki trening trzeba wykonywać by szybko i skutecznie schudnąć ? Wiele osób porzuca swoje marzenia o idealnej sylwetce i odchudzaniu, bo „nie mają sił by ćwiczyć”. To oczywiste, że treningi, które spalają tkankę tłuszczową i nadmierne liczby kalorii są fizyczną katorgą, bo większość z nich (przynajmniej tych skutecznych opiera się o interwały – szybkie zmiany tempa). Czy jednak nie stosując żadnych treningów i ćwiczeń można pozbyć się oponki i zrzucić zbędne kilogramy ?

Odchudzanie bez treningu

Jest to jak najbardziej możliwe, ponieważ chudniemy wtedy kiedy podczas doby spożywamy mniej kalorii niż wynosi nasze dzienne zapotrzebowanie. Stosowanie się wyłącznie do tej reguły pozwala skutecznie pozbyć się nadwagi, odchudzić się. Nie trzeba stosować żadnych ćwiczeń ani chodzić na treningi by ważyć mniej. Jak to możliwe ?

Tak samo jak udaje nam się przytyć nie stosując żadnych ćwiczeń, tak samo możemy schudnąć. O ile tak jak już napisano zjadamy mniej kalorii niż potrzebujemy.

Same ćwiczenia, jak ciężkie by nie były tylko przyczyniają się do przyspieszenia procesu odchudzania oraz przy tym rzeźbią nasze mięśnie. Nie ma jednak potrzeby treningu by schudnąć!

Reguła ta działa w dwie strony, bowiem osoby, które chcą „przybrać na masie” również muszą opierać swój sukces o prawidłową dietę, a nie tylko ćwiczenia !

Jeśli zatem naprawdę chcesz schudnąć to powinno się ułożyć odpowiednio zbilansowaną dietę niskokaloryczną, która pozwala pozbywać się zbędnych kilogramów. Jeśli czujesz się na siłach to możesz stosować treningi i ćwiczenia, które przyspieszają i wzmacniają efekty. Jeśli jednak nie lubisz fizycznego wysiłku, a mimo to przeszkadza Ci Twoja nadwaga, to powinno się spożywać mniej kalorii niż jest to potrzebne.

Ten jeden prosty sposób pozwala chudnąć ludziom na całym świecie. Nie musisz kupować magicznych preparatów, wylewać potu na siłowniach, po prostu jedz mniej niż potrzebujesz, a każdego tygodnia możesz chudnąć nawet około kilograma. Mogłoby to być więcej, ale musisz zdawać sobie sprawę, że zmiana wagi o więcej niż jeden kilogram w ciągu tygodnia jest niezdrowa i nie powinno się tej wartości przekraczać.

Kliknij by skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reklama-pozdrowiony
reklama_pozdrowiony
Na górę