reklama_pozdrowiony
FITNESS

CO SPOŻYWAĆ BY MIEĆ DUŻO SIŁY NA TRENINGU ?

brak sił na treningu ?

Sportowy, w tym szczególnie osoby uprawiające fitness czy trenujące na siłowni potrzebują solidnej i szybkiej dawki energii, tak by mieć odpowiednio dużo siły do wykonywania ćwiczeń. Z tym problemem można sobie radzić w przeróżne sposoby, ale jeden z nich jest naprawdę skuteczny i może dać nam sporo siły na długi czas, a przy tym pomoże zbudować suchą masę mięśniową. Za taką uważa się masę mięśniową pozbawioną tkanki tłuszczowej. By zbudować taką masę trzeba przyłożyć się do starannego zaplanowania diety, tak by nie zawierała ona zbyt dużej ilości kalorii i węglowodanów.

Produkt, który da siłę i pomoże zbudować suchą masę mięśniową

Co powinno się jeść by mieć dużo siły i budować suchą masę ? Jednym z genialnych produktów, odkrytych nie tak dawno, zyskującym ogromną popularność jest olej kokosowy. Zawarte w nim trójglicerydy średniołańcuchowe (MCT) pozwalają bardzo szybko zamienić zjadany olej kokosowy na bardzo łatwą do przyswojenia energię. Dzięki temu osoby spożywające olej kokosowy mają bardzo dużo energii i siły do wykonywania wymagających ćwiczeń.

Co jednak bardzo ciekawe w przypadku oleju kokosowego, który bądź co bądź jest tłuszczem, to fakt, że olej kokosowy ogranicza skłonność do zwiększania się tkanki tłuszczowej ! Co więcej, on pomaga chudnąć i budować suchą masę mięśniową.

Określany mianem najzdrowszego oleju świata, olej kokosowy stanowi zatem doskonały produkt dla osób dbających o linię, odchudzających się jak i budujących suchą masę mięśniową. Dzięki temu, że wytwarza on łatwo przyswajalną energię, dostarcza ogromne zasoby siły dla sportowców

Kliknij by skomentować

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

reklama-pozdrowiony
reklama_pozdrowiony
Na górę